•  Son dönemlerde kapalı ve kalabalık alanlarda bulunduysanız,
  •  Yurt dışı veya şehirlerarası seyahat yaptıysanız,
  •  65 yaş üstü ve risk grubundaki bir yakınınızı ziyaret etmeyi düşünüyorsanız,
  •  KORONAVİRÜS hastalığı ile ilgili belirtileriniz varsa,

Duygu Hastanesi COVID-19 PCR Test Kiti ile dilediğiniz yerde, kendinize veya yakınlarınıza kolayca test yapabilirsiniz.

Uygulama sırasında desteğe ihtiyaç duyarsanız, Duygu Hastanesi Youtube kanalımızda olan COVID-19 PCR Testi uygulama videomuzu izleyerek sürüntü örneğinizi alabilirsiniz.

Özel kuryemiz kapınıza gelsin, numunenizi hemen alın, sonucunuzu online görüntüleyin!

COVID-19 PCR Test Kiti

ImageUygulama kılavuzu

Image Örnek alma çubuğu

ImageTest tüpü
ImageEmici ped
ImageŞeffaf kilitli poşet
ImageBiyolojik numune taşıma poşeti (uluslararası standartlara uyumlu ve özel kilitli)
ImageSabitleyici balonlu naylon
ImageKutuyu kapatma ve güvenlik etiketi

ImageBaşvuru formunu doldurun

PCR Test Kiti için formu doldurun, çağrı merkezi yetkilimiz en kısa sürede size ulaşsın.

ImageÖdemenizi güvenli bir şekilde yapın

Başvuru sonrası, çağrı merkezi yetkilimizin SMS ile paylaşacağı link üzerinden güvenli ödeme altyapısını (3D Secure) kullanan tahsilat sayfamıza bağlanabilir, sonrasında kredi kartı bilgilerinizi girerek ve kimseyle paylaşmadan işleminizi tamamlayabilirsiniz.

ImageTeslimat için tarih ve saat planlayın

Ödeme ve satın alma işleminizden sonra test kitinizin teslimat süreci başlamaktadır.
Kitlerin kuryeye verilmesiyle birlikte SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılır. Kuryemiz sizi arayarak randevu planlamanızı gerçekleştirir.

Birden fazla kişi için test kiti aldıysanız, teslimat sırasında tüm bireylerin verilen adreste bulunması gereklidir.

Özel kuryemiz sizden numunenizi alıp laboratuvarlarımıza ulaştırdıktan sonra maksimum 12 saat içinde testiniz sonuçlanacaktır. Sonuç bilgisi sizlere SMS ile de ulaştırılacaktır.

ImageTestinizi yapın ve kitinizi geri gönderin

Test kiti, belirlediğiniz gün ve saatte kuryemiz tarafından kutu içerisinde, test kitini aldığınız tüm bireyler için ayrı ayrı kimlik doğrulaması yapılarak teslim edilecektir.

Uygulama videosunda ve kullanım kılavuzunda gösterilen adımları izleyerek test işlemini kolayca gerçekleştirebilir, kit kutusunu etiketle kapatarak kuryeye teslim edebilirsiniz. Bu süreçte kurye sizi 20 dakika süreyle dışarıda bekleyecek ve test kitini laboratuvarımıza ulaştıracaktır.

ImageSonuçlarınızı online öğrenin

Test sonuçlarınız hazırlandığında, linke tıklayarak, e-sonuç sayfasından (www.duyguhastanesi.com.tr) raporlarınızı online görüntüleyebilirsiniz.

PCR Testimi Nasıl Yapabilirim?

PCR testi, herhangi bir semptomu olmasa bile COVID-19 hastalığını taşıyan kişilerin en erken evrede belirlenmesini sağlayan güvenli bir testtir. Hastalık tanısının erken evrede konulması, tedavi, izolasyon ve önlem sürecinin erken başlamasına yardımcı olmaktadır.

COVID-19 PCR Test Kiti ile bulunduğunuz ortamda kolay ve pratik bir şekilde siz de kendi kendinize veya bir yakınınız yardımıyla sürüntü örneği alabilir, test paketini kurye süreci ile Duygu Hastanesi Laboratuvarlarına gönderebilir ve sonuçlarınızı online olarak alabilirsiniz.

PCR Testi – Ev Kiti Uygulama Videosu (Kendinize)

PCR Testi – Ev Kiti Uygulama Videosu (Yakınınıza)

Kendi kendine uygulanan PCR testi güvenilir mi?

PCR testi COVID-19 için bugün bilinen en güvenilir tanı testidir. Hızlı tanı testleri, koronavirüs açısından hızlı bir şekilde sonuç verse de PCR testine göre daha az duyarlıdır. Bu nedenle özellikle koronavirüs belirtisi gösteren kişilerin hızlı tanı testleri negatif olsa bile, PCR testi ile teyit alınması gerekir.

Kendi yapacağınız PCR testinizi, kutu içerisindeki uygulama kılavuzu ve videodaki detaylara göre tamamladığınızda, test sonuçlarınızın güvenirliğinin hastanede yapılan uygulamadan bir farkı olmayacaktır.

Neden COVID-19 PCR Testi- Ev Kiti’ni tercih etmeliyim?

COVID-19 PCR Test Kiti, kişinin dilediği yerde konforlu ve kolay bir şekilde hem kendisi hem de sevdikleri için uygulayabileceği son derece pratik bir testtir.

Sizden alınan numuneler, Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş, 7gün/24 saat hizmet veren Duygu Hastanesi laboratuvarlarında çalışılmaktadır. Sonuçlarınız, hasta bilgilerinin gizliliği ve KVKK veri işleme kuralları çerçevesinde sadece tarafınıza teslim edilmektedir.

Test numunemi bir yakınıma aldırabilir miyim?

Sürüntü örneğinizi, gerekli hijyen kurallarına ve belirtilen talimatlara uyarak (maske ve siperlik ile) bir yakınınız da alabilir.

Burun ve boğaz yolları ile ilgili bir rahatsızlığım varsa PCR testi yapabilir miyim?

Burnun tıkanıklığı ve akıntısı ya da geniz akıntısı gibi solunum yolları rahatsızlıkları, sürüntü örneği alınması için engel değildir. Bu kişilerin testi yapmadan önce burun ve boğaz yollarını temizlemesi, bir yudum su içmesi önerilir.
Yakın zamanda kulak burun boğaz yolları ile ilgili cerrahi bir operasyon geçirmiş olan kişiler bu testi doktorlarına danışarak uygulayabilir.

Kuryemiz sizi ne kadar süreyle bekleyebilir?

Kuryemiz, numune alımınız sırasında sizi maksimum 20 dakika süreyle bekleyecektir. İşleminizin herhangi bir nedenle 20 dakikadan uzun sürmesi durumunda, adresinizden ayrılmak durumunda kalabilir. Bu durumda 02126001100 no’lu Çağrı Merkezimize ulaşarak yeni randevu talebi oluşturabilirsiniz. Kuryemiz yeni bir randevu tarihinin belirlenmesi için sizi tekrar arayacaktır

Testi yaptıracak kişilerin randevu saatinde belirtilen adreste bulunmaması durumunda ne yapılmalı?

Test yaptıracak tüm bireylerin randevu saatinde verilen adreste olması önemlidir. Ancak beklenmedik durumların gelişmesi halinde evde bulunmayan kişi ya da kişiler için yeni bir randevu tarihi belirlenebilir. Yeni randevunu talebinizi 02126001100 no’lu Çağrı Merkezimize ulaşarak oluşturabilirsiniz. Kuryemiz yeni bir randevu tarihinin belirlenmesi için sizi tekrar arayacaktır.

Sonuçlarımı ne zaman alabilirim?

Testleriniz, kurye tarafından teslim alındıktan sonra İstanbul içinde bir gün, İstanbul dışında iki günde laboratuvarlarımıza ulaştırılır ve sonuçlarınız 12 saat içinde hazırlanır. Sonuçlarınız için www.duyguhastanesi.com.tr linke tıklayarak E-Laboratuvar sayfamızdan öğrenebilir ya da E-Nabız üzerinden E-devlet şifreniz ile görebilirsiniz.

Test sonucumu yurt dışı seyahatlerim için ibraz edebilir miyim?

COVID-19 PCR Test Kiti yurt dışına çıkış işlemleri için geçerli bir uygulama değildir. PCR test sonucunun yurt dışı seyahatlerde geçerli olabilmesi için hastanede görevli bir sağlık çalışanı tarafından kimlik doğrulaması yapılarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Testin doğru şekilde sonuçlanabilmesi için ne yapabilirim?

Testinizin doğru sonuçlanabilmesi için uygulamanın videoda ve kılavuzdaki adımlara uygun olarak sırasıyla yapılması önemlidir.

Test kitimi iade etmek istiyorum. ne yapabilirim?

Test kitini, kutusunu açtığınız halde, herhangi bir sebeple iade etmek istiyorsanız, içerisindeki materyalleri kullanmadan, zarar vermeden ve eksiksiz bir şekilde tarafımıza bilgi vererek iletebilirsiniz. Bu durumunda hizmet sözleşmesine göre kit ve kurye bedeli üzerinden kesinti yapılarak ücret iadesi gerçekleştirilebilir. Test kitinin kutusu açılmadığı durumlarda yapacağınız iade taleplerinde ise kit bedelinin tamamı tarafınıza iade edilecektir.

Test kitleri ile ilgili herhangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda 02126001100 no’lu Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Satın Al

Field is required!
Field is required!
Field is required!
  • 1 Adet
  • 1 Adet
  • 2 Adet
  • 3 Adet
  • 4 Adet
  • 5 Adet
  • 6 Adet
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Konuşmaya Başlayın
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba, Özel Duygu Hastanesi whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by