Departments


Dermo-cosmetics

Dermo-kozmetik dermatoloji bazlı kozmetik ve ilgili tedaviler Dermatoloji birimi içinde verilmektedir. Biz dahil geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz;

Mezoterapi

Mezoterapi vücudun belirli bir alana tedavi sağlamak için geleneksel ya da homeopatik ilaç ve / veya vitaminler microinjections kullanarak mezoderm (orta dermiş) ya da deri orta tabaka, uyarır. 

Kim Mezoterapi Tedavisi alabilir?

İyi sağlık koşulları vardır ve kilo bedenlerini heykel, selülit ortadan kaldırmak ya da mezoterapi için aday olabilir saçlarını geri yüklemek istediğiniz 16-75 yaş arasındaki yetişkinler.

Kim Mezoterapi Tedavisi alamıyor?

 Vücudun hangi bölgeleri mezoterapi ile tedavi edilebilir?

Karın, kol, sırt, kalça, çene, yüz ve bacaklar.

Lazer Epilasyon

lazer epilasyon istenmeyen tüylerden bir lazer kullanan bir tıbbi işlemdir. lazer epilasyon uygulanan en yaygın kullanım alanları şunlardır:

üst dudak, çene, çene-line ve boyun da dahil olmak üzere yüz;

Bacaklar ve bikini;

Koltuk altları ve silah;

Sırt ve omuz;

Göğüs bölgesi, meme ve karın.

botoks

Botulinum toksini bir protein ve Clostridium botulinum tarafından üretilen bir nörotoksin.

Botox yaygın alnına ince çizgilerin ve kırışıklıkların, kaşlarını hatları, kaz ayakları ve gözlerinin altında kullanılmaktadır, ayrıca çene çukurlaşmayı ve boyun yatay çizgiler Botox küçük dozlarda kullanılarak azaltılabilir.

Botox nasıl çalışır?

Botox bu nedenle onları rahatlatıcı ve pürüzsüz ve çizgisiz kaplanacağı cilt bırakarak, belirli kaslara enjekte edilir.

Kim Botox enjeksiyonları almak gerekir?

Hamile veya emziren kadınlar ve nörolojik hastalıklara sahip kişiler Botox kullanmalısınız değil.

Acı veriyor mu?

çok küçük iğneler enjeksiyonlar için kullanılan beri Botox enjeksiyonları ağrılı değildir.

Herhangi bir yan etkisi var mıdır ?

Bazı hastalar için, kızarıklık, ağrı, yanma hissi, ya da hafif şişlik olarak enjeksiyon yerinde bazı geçici etkiler oluşabilir.

kimyasal Peel

Bir kimyasal soyma geliştirmek ve sıyrılmış ve sonunda kalkmasına ölü deri neden olan bir kimyasal solüsyonu kullanılarak yüz cilt dokusunu düzeltmek için kullanılan bir vücut tedavi tekniğidir.

Kimyasal peeling derisine doğrudan uygulanan ve sıvı, krem ​​ya da jel halinde tipik olarak edilir.

Yüzeysel Tıbbi Soyma

Yüzeysel peeling kimyasal soyma en hafif formudur ve genellikle alfa hidroksi asitler veya betahydroxy asitlerin oluşmaktadır. Yüzeysel peeling Tüm cilt tipleri için uygundur ve cildin epidermal tabakasını kaldırmak. 

 Glikolik Asit Peel

Glikolik asit peeling cildin canlandırıcı ve gençleştirme için çok yararlıdır. Glikolik asit peeling cilt dokusunu, solgunluk, benekli pigmentasyon, ince çizgiler ve akne geliştirmek. Glikolik asit peeling tatmin edici sonuçlar elde edilinceye kadar, her iki ila dört hafta tekrar edilmelidir. Bu genellikle altı peeling bir dizi içerir.

 

Meyve Asit Peel 

Bu prosedür orijinal genç bir görünüm içine güneş hasarlı, buruşuk, lekelenmiş, akne yaralı veya lekeli cilt geri yükleyebilirsiniz. Sonuçlar normal bir yumuşak ve daha düzgün bir tonda dokulu deri vardır.

dermal Filler

Dermal doldurma hacmi sağlar ve ağız çevresindeki çizgi ve Nazolabial kıvrımlar gibi cilt yüzeyinin altında hacminin kaybından kaynaklanan Kırışıklıklar tedavi etmek için kullanılan bir enjekte edilebilir jeldir. Dermal dolgu Dudak arttırmak için kullanılır.

Platelet Rich Plasma (PRP)

Platelet Rich Plasma (PRP), bir kan örneği alarak bu numuneden trombositlerin konsantre ve iyileşme sürecini yardımcı olmak ve bir doku yenilenmesine geri vücuda olanlar konsantre trombositleri reinjecting içeren bir tedavi yöntemidir.

Trombosit zengin plazma (PRP) enjeksiyonları tedavi etmek için etkilidir:

  • saç dökülmesi 'alanların Büyütme.